התקשרו עכשיו:  08-9934663

if social media logo facebook 1098972  

משטחי גומי המשמשים כמשטחים למניעת החלקה נותנים מענה בטיחותי למקומות בהם הרצפה רטובה. בנוסף לזה משטחי הגומי עוזרים גם בהקלת עייפות וביציבה נכונה. כיום משתמשים במשטחי הגומי למניעת החלקה במקומות רבים. אחד השימושים העיקריים במשטחי הגומי המונעים החלקה הוא גני שעשועים. בעבר גני הילדים היו מרוצפים ברצפת אבן שכאשר הייתה רטובה הייתה חלקה מאד ומסוכנת מאד, אך כיום ברוב גני השעשועים מוצבים משטחי גומי רכים, כך שגם אם אחד הילדים הרצים בגן נופל הפגיעה היא רכה ולרוב לא רצינית.

 


לפני שמציבים משטחי גומי למניעת החלקה יש לדאוג לתשתית הכוללת משטח ישר עליו ישימו את משטח הגומי, בנוסף לזה יש לדאוג ליציאות לניקוז למי גשמים. בזכות יציאות הניקוז המותקנות במשטחי הגומי המים מתנקזים מהר מהמשטחים מה שמאפשר ייבוש מהיר וחזרה מהירה למשחק או לפעולה על משטח הגומי.


לפני הזמנת משטחי גומי יש לברר מס' דברים. תחילה יש לבדוק אם קיים אישור של משרד התקנים על החומרים מהם עשוי המשטח כמו כן,.יש לברר את רמת העמידות של משטחי הגומי במזגי אויר שונים. האם משטחי הגומי הללו מתאימים לשימוש חוץ או פנים, האם צבעם דוהה במשך השנים. כדאי לבקש אחריות על המוצר. הכנת התשתית היא על ידי הלקוח, ולכן מומלץ להתייעץ עם החברה המשווקת את הגומי כיצד לבצע זאת בצורה הטובה ביותר. והכי חשוב, יש לברר על החברה כמה היא אמינה, כמה המוצרים שלה איכותיים, כמה וותק יש לה בתחום הגומי ומהם עלויות החומר.